Witaj na SunFierroLife

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwizowane Podanie na Supportera
-Nick z serwera: MeFe*

-Minuty na serwerze: 41538 gdyby nie dwa resety było by grubo ponad 100k.

-Ile jesteś w stanie poświęcać dziennie czasu na gre na serwerze: 6/7 godzin.

-Serial: B780CCB4FFAF6372D3392FCE7BB69753

-Dlaczego akurat Ty (min 3 rozwinięte zdania): Byłbym odpowiednią osobą, ponieważ mam bardzo duże doświadczenie na randze, byłem tutaj już ROOTEM. Nie było nigdy ze mną problemów, zawsze norma wyrobiona dużo wyżej niż powinna być. Zawsze idąc do reporta staram się jak najdokładniej pomóc graczowi, widziałem dużo ludzi, że szło do rapsa i nawet dokładnie nie zrozumieli co gracz potrzebuje. Znam wszystkie komendy, dobrze dogaduje się z graczami, gracze mnie lubili tak samo będzie i teraz gdy tylko otrzymam szanse.

-Czy posiadasz doświadczenie na tej randze: Tak bardzo duże. Smile 

-Coś o sobie (min. 4 rozwinięte zdania): Witam, jestem Kacper i mam 18 lat. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Interesuje się sportem, grami komputerowymi oraz motoryzacją. Jestem osobą miłą ambitną i zawsze chętną do pomocy innym. Pracuje w mojej miejscowości jako Mechanik-Monter maszyn. Na SFL gram bardzo długo, byłem już w Administracji na Adm. ROOT. Oprócz MTA gram w gry takie jak.. CS GO, WoT, WoW, COD oraz Minecraft.

-Czy masz problem z podporządkowaniem się randze wyższej: Nie, nie mam. Big Grin 

-Czy masz dysleksje/dysortografie: Nie.

-Coś od Siebie: Mam nadzieję, że dostane szansę, bardzo mi zależy.
Wątek przeniesiony do archiwum. Wiadomość wygenerowana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości