Witaj na SunFierroLife

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja do frakcji SAPD Grudzień 4.12.2020
Witam, pragnę poinformować, iż rusza Grudniowa Rekrutacja do Police Academy. Rekrutacja zostanie zamknięta gdy wpłynie odpowiednia ilość podań.

Nick:
Minuty na serwerze:
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania):
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania):
Posiadasz sprawny mikrofon?:
Posiadasz komunikator discord?:
Rozwiń skrót SAPD:
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze?
Coś od siebie:

Podania piszecie w tym temacie!
Nick:Bartix123321
SID:37289
Minuty na serwerze:Nowy, jestem ale grałem też na innym koncie to miałem z około 20godz.
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania):Nazywam się Bartek. Mam 16lat. Mam 2psy. Interesuję się mechaniką rolną a także samochodową.
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania):Ja ponieważ lubie łapać ludzi którzy łamią prawo.
Posiadasz sprawny mikrofon?:Niestety nie, ale bede zamawiał.
Posiadasz komunikator discord?:Tak.
Rozwiń skrót SAPD:San Adreas Police Depremaent.
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze?:Tak.
Coś od siebieTongueozdrawiam. I mam nadzieje że zostane przyjęty.
Nick: dragon341
SID: 5253
Minuty na serwerze: 6000
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania): [font=BlinkMacSystemFont, apple-system, "Segoe UI", Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif][b]Witam, mam na imię Filip. Mieszkam w województwie mazowieckim. Moje zainteresowania to elektronika  . Uczęszczam do I klasy technikum o profilu elektrycznym. Jestem graczem jak i człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Z chęcią pomagam nowym graczom na serwerze jeśli chodzi o podwiezienie czy doradzenie jaka praca jest najlepsza. Oraz daje im jakies auta na początek   [/b][/font]
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania): byłem policjantem na 4life jednak skończyłem tam grę. Spędzam też dużo czasu na serwerze.
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Posiadasz komunikator discord?: Tak
Rozwiń skrót SAPD: San Andreas Police Departament
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze? TAK
Coś od siebie: liczę że się dostanę ponieważ gram od oficjalnego startu serwera i znam go
Nick: Skallorek
SID: Na pw podam
Minuty na serwerze: Dokładnie nie pamiętam, chyba z 2k
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania): Nazywam się Stanisław, mieszkam w małej wsi w województwie Lubuskim. Mam szesnasto letnią siostrę, lubię grać w koszykówkę i w gry komputerowe takie jak Fivem, Mta, CS Go i valorant. Chciałbym w przyszłości pójść do Młodzieżowej Straży pożarnej, generalnie sporo interesuje się strażą pożarną ale za równo byłem nie raz w SAPD i wiem jak się zachować w owych sytuacjach.
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania): Gdyż byłem nie raz policjantem na nie jednym serwerze, również byłem liderem SAPD wydziału Prewencyjnego. Nie mam problemów z ortografią, jestem też kulturalny aż nie wejdę na poziom irytacji.
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Posiadasz komunikator discord?: Tak
Rozwiń skrót SAPD: San Andreas Police Department
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze? Owszem, potrafie.
Coś od siebie: Pozdro
Nick: Xerox
SID:38119
Minuty na serwerze: 60 
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania): Jestem osobą z osobowości ekscentryczną, ambiwertyczną oraz dyskutancką. Z charakteru określam siebie jako tego, który zawsze jest miły, empatyczny i pomocny. Posiadam zdolności komunikacyjne (przeczytałem masę książek o tym) i wiem jak traktować graczy. Jeśli chodzi o zainteresowania to biznes, ekonomia, wszystko co ma cztery koła. Lubię czytać książki - głównie tematyka rozwoju osobistego, ale także czasem jakaś rozrywkowa. Język angielski na poziomie dosyć zaawansowanym, także uczę się dla przyjemności języka szwedzkiego. Chodzę do technikum ekonomicznego i mieszkam na południu polski.
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania): Jestem profesjonalistą, kieruję się mottem "jak coś robisz, rób porządnie", dlatego uważam że jestem jak najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko. Szybko uczę się akcji RP, które z resztą uwielbiam, znam mapę itp. W życiu codziennym mega się interesuję tematem policji (amerykańskiej, nie polskiej) i gdyby nie zarobki, które mnie nie satysfakcjonują to z pewnością bym próbował swoich sił, niestety przez czynnik wymieniony wcześniej zostaje mi serwer MTA Smile. Uważam, że zasługuję na wstąpienie do policji także dlatego, że nie wywyższam się. Nie czuję potrzeby takiego czegoś, już dawno zabiłem swoje EGO. 
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Posiadasz komunikator discord?: Tak.
Rozwiń skrót SAPD: San Anderas Police Departament
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze?: Potrafię, bez powodu się nie ma wysokiej rangi Smile 
Coś od siebie: Mam nadzieję, że ilość czasu na serwerze nie będzie miała wpływu na moją aplikację. Życzę każdemu, kto aplikuje, żeby się dostał, pozdrawiam: graczy, zarząd i administrację. Pozdrawiam <3
Nick: solikkrzeslo
SID: 36925
Minuty na serwerze: 4362
Coś o sobie (minimum 4 rozwinięte zdania): Mam na imię Bartosz i mam 14 lat.Interesuję się piłką nożną. Pochodzę z woj. Zachodniopomorskiego. Przez jakiś czas należałem do jednego z klubów ekstraklasy młodzieżowej.W wolnym czasie gram na komputerze
Dlaczego ty? (Minimum 2 rozwinięte zdania): Myślę, że nadawałbym się tutaj.Na  innym serwerze byłem jako SAPD i mam jakieś doświadczenie. Chce zwalczać przestępstwa na serwerze
Posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Posiadasz komunikator discord?: tak
Rozwiń skrót SAPD: San Andreas Police Department
Czy potrafisz przyporządkować się wyższej randze? tak
Coś od siebie:Liczę na to, że się dostanę i życzę powodzenia innym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości