Witaj na SunFierroLife

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Chińczyk
Nick: M0nsterek
Nick oskarżonego: Chińczyk1
Powód: mało pomocny, prowokator, zaczepia po czym prowokuje a potem daje bana na 7 dni za : ,, też tak myśle"  , na zapytanie kolegi, dlaczego ja otrzymałem bana odpisuje ,, tak dla sportu" 
Dowody w postaci ss:
Coś od siebie: dla mnie ten człowiek nie ukończył pewnie podstawówki i myśli że jak ma większe uprawnienia ode mnie to będzie robił co chce. Ja się na to nie zgadzam i apeluje o odbanowanie mnie lub co najmniej usunięcie go z tego stanowiska,ponieważ jako pierwszy mnie zaczepił o to że kolega uderzył we mnie samochodem a potem zaczął prowokać a nawet straszyć zabraniem prawka itp ( Chińczyk doskonale wie o co chodzi).Potem jak zabrakło koledze argumentów  to zaczął mi banem grozić. Na zapytanie za co bana mam dostać nie uzyskałem odpowiedzi i dostałem bana za: też tak mysle. Dla mnie ten człowiek jeszcze nie dojrzał to tego stopnia aby sprawować to stanowisko. Mam nadzieję że utraci je, ewentualnie zmieni swoje podejście do innych graczy.Przez takich niedojrzałych administratorów tracicie graczy, których i tak jest już niewielu.

Załączone pliki Miniatury

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości