Witaj na SunFierroLife

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Na Supporta
-Nick z serwera:Freszu
-Minuty na serwerze:11k
-Ile jesteś w stanie poświęcać dziennie czasu na gre na serwerze:4/5h
-Serial:C3E8248E40379A2F145784EB80DF9D12
-Dlaczego akurat Ty (min 3 rozwinięte zdania):Myślę, że zasługuję na supporta, ponieważ rozumiem większość problemów graczy. Starałbym się nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Jestem osobą która nie wchodzi w konflikty z graczami ale czasami nie da się tego uniknąć. Szybko się uczę i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy supportera na różnych serwerach. Wiem, że jest to nie łatwe zadanie szczególnie pod wieczór gdy jest dużo graczy. Będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Jeśli akurat to mi się poszczęści, że dostanę range to będzie mi niezmiernie miło i będę się starał żeby tej rangi nie stracić. Jeśli by mi się nie poszczęściło to będę się starał jak najbardziej potrafię
-Czy posiadasz doświadczenie na tej randze:Tak byłem już tutaj supportem 
-Coś o sobie (min. 4 rozwinięte zdania):Jestem Oliwier mam 16 lat  ,Od małego strasznie interesuje się motoryzacją sportowej jak i klasycznej klasy, pojawiam się na zlotach w pobliżu mojego miasta aby podziwiać klasyki jak i klasy wyższe aut. Od sporego czasu przez EDB zacząłem się mocną interesować medycyną i po ukończeniu szkoły zamierzam wstąpić do Akademii Medycznej o ile mi się uda zdać porządnie maturę. Jestem przyjacielski wobec innych i zawsze z chęcią pomagam innym, mam z tego mocną motywację że wiem, że można na mnie polegać w każdej możliwej sytuacji. Jestem osobą, która ma do siebie daleki dystans. Do wszystkie podchodzę na spokojnie i lubię fajnie z kimś spędzać czas w rzeczywistości jak i w świecie wirtualnym. Od nie dawna zacząłem uczyć się do testu prawo jazdy Teoretycznego jak i praktycznego i zamierzam po zdaniu prawo jazdy kupić pierwsze auto i będę ponownie przystępował do prawo jazdy tym razem kategorii A. Oraz kupić sobie wymarzony motor jakim jestem Kawasaki Ninja a jaki model dokładny to nie wiadomo 
-Czy masz problem z podporządkowaniem się randze wyższej:Tak
-Czy masz dysleksje/dysortografie:Nie
-Coś od SiebieTongueozdrawiam Administracje 
Chłopie nie ma rekrutacji otwartej pisze ci przy wzorze zamknięta xD
Dlaczego Tede kurwą jest?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości