Witaj na SunFierroLife

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwizowane Podanie na SUPPORTERA!!
-Nick z serwera: kbxx

-Minuty na serwerze: 65 000

-Serial: pozniej podam

-Dlaczego akurat Ty (min 3 rozwinięte zdania): LUBIE TEN SERWER (WIDAC PO ILOSCI PRZEGRANYCH MINUT) LUBIE MENTALA I SŁOWIKA, BYLEM JUZ KIEDYS W ADMINISTRACJI ALE BIALY SZCZUREK MNIE WYRZUCIL!!! LUBIE JEZDZIC FURKOM ((SZYBKOM)) I ROBIC REPORTY ((TO TEZ SZYBKO ROBIE)) CO BY TU WIECEJ  POWIEDZIEC NO CHYBA NIC PROSZE WEZCIE MNIE BO JAK WIDZE TYCH SUPORCIKUW CO ODWALAJO I NIC INNEGO NIE ROBIO TO AZ MNIE GLOWA BOLI

-Czy posiadasz doświadczenie na tej randze: TAK!!

-Coś o sobie (min. 4 rozwinięte zdania): MAM NA IMIE KUBA ((DLA ZNAJOMYCH KUBA)) ((DLA PRZYJACIÓŁ KUBA)) LUBIE ZWIERZONTKA, LUBIE GRAC Z BIALYM SZCZUREM NA SERWIE ((JEZDZIC FURKOM ((SZYBKO)))) MAM 15 LAT I NA TS WYZYWAJO MNIE CZASEM ZE MAM DOWNA, TERAZ MAM LEKCJE ZDALNE TO WIECIE MOGE OD RANA SIEDZIEC NA SERWERZE I NO PROSZE WEZCIE MNIE BO JA JESTEM ODPOWIEDNIM KANDYDATEM NA TO STANOWISKO  ((SERIO NIE ZAWIODE WAS I PODANIE JEST NA SERIO ALE MOGLO SIE WKRASC PARE BLENDOW ORTOGRAFICZNYCH PRZEZ TO ZE PISZE NA TELEFONIR A MOJ TELEFON MA WBUDOWANOM CHINSKOM KLAWIATURE KTURA LUBI CZASEM PODMIENIC MI WYRAZ))

-Czy masz problem z podporządkowaniem się randze wyższej: NO ZDARZY SIE NIE POWIEM ZE NIE

-Czy masz dysleksje/dysortografie: NIE 

-Coś od Siebie: DZIĘKUJE, ŻE PRZECZYTALISCIE TO, POZDRAWIAM CALY ZARZĄD, POWODZENIA DLA INNYCH PISZĄCYCH ((TYLKO NIE DLA DENIPISIORKA BO ON ODWALA)) MYŚLĘ, ŻE DACIE MI SZANSE Smile

POZDRAWIAM SERDECZNIE kbxx Wink
Jasne że tak Jest to Bardzo dobry odpierdalacz pozdrawiam
mogłeś wyłączyć Caps Locka
Coś mało tego aktywnego gracza na serwerze ostatnio widziałem
Życzę miłego dnia

Administrator Forum oraz Zarząd Serwera adii2003.

Jeżeli pomogłem, zostaw rep+ :D
(10-20-2020, 08:56)adii2003 napisał(a): Coś mało tego aktywnego gracza na serwerze ostatnio widziałem

Poprawie się jeśli dacie mi szanse ❤
(10-20-2020, 00:46)Gruby napisał(a): Jasne że tak Jest to Bardzo dobry odpierdalacz pozdrawiam

Ja tez pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie. Smile
Wątek przeniesiony do archiwum. Wiadomość wygenerowana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości